Over mij
Sophisticatedgold is een gevolg van mijn liefde voor de mooie dingen in het leven..
Ik houd van fijne, subtiele, sophisticated sieraden. Je ziet ze, maar ze zijn niet opvallend aanwezig. Je moet twee keer kijken om de details te zien.
Daarnaast bracht een persoonlijke zoektocht naar een mooie bijzondere maar ook praktische tas mij tot het ontwerpen en maken van leren tassen. In eerste instantie voor mezelf, maar al snel volgden er meerdere modellen. Net zoals mijn sieraden zijn deze ingetogen en sophisticated. Ik gebruik het mooiste leer en heb een voorliefde voor kroko print.
Alle tassen worden met de hand gemaakt, dus niet op de naaimachine en elk exemplaar is uniek.
Ik ben opgegroeid in een creatief gezin en alle materialen die ik maar kon bedenken waren altijd binnen handbereik. Dat heeft mij altijd gestimuleerd om dingen te creeren. Mijn opa gaf op woensdag middag 'workshops' voor mij en mijn vriendinnetjes en mijn moeder was lerares handvaardigheid en handwerken. Mijn vader had zijn eigen werkplaats waar hij hout bewerkte.
Ik ben hun allen dan ook zeer dankbaar dat ze me altijd hebben geinspireerd en gestimuleerd.
Een Sophisticated groet!
Arlette